Online Eğitim Nedir?

ONLİNE EĞİTİM NEDİR?
İstanbul Haseki şubemizdeki CANLI işlenen dersler, aynı anda (eş zamanlı), internet üzerinden ONLINE olarak yayınlanmaktadır.

Tustime Online Eğitim’e kaydolduğunuzda; evde, işte, tatilde… dilediğiniz herhangi bir yerde, derslere bizzat katılan kursiyerlerle aynı anda dersleri takip edebileceksiniz.

7-24-heryer

Canlı dersi kaçırmanız ya da tekrar etmek istemeniz halinde ise arşiv kaydımızdan OFFLINE olarak her bir dersi yeniden izleme imkânına sahipsiniz.

Bunun için İnternet bağlantısı olan bir bilgisayarınızın olması yeterli.

Derslerin ses ve görüntü kayıtları profesyonel ekipmanlarla yapılmakta ve uzaktan eğitim altyapısı, dünyada en çok tercih edilen Adobe Connect tarafından sağlanmaktadır.

ONLİNE EĞİTİMİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?
İZİN VEYA RAPOR ALMANIZA, İSTİFA ETMENİZE… GEREK YOK;
Öncelikle TUS’a hazırlanmak için, izin veya rapor almanıza, istifa etmenize, başka bir şehre taşınmanıza vs. gerek yok. Asgari donanım ve yazılıma sahip, hız ve kota sorunu bulunmayan İnternet bağlantısı bir bilgisayar yeterli.

İstanbul Haseki Şubemizde anlatılan dersleri eşzamanlı olarak takip edeceksiniz. Aynı anda hem evinizde, hem sınıftasınız. Çifte imkan, çifte avantaj.

“Derse interaktif olarak katılıp, hocaya soru sorabilir misiniz?”

Evet, her kullanıcıya açık olan “soru-cevap paneli”ni kullanarak soru sorabilir, derse interaktif olarak katılabilirsiniz. Sorunuz, ders anlatan hocamızın bilgisayar ekranına anında düşmekte ve açıklanmaktadır.

EN İYİ HOCA KADROSUNDAN DERS DİNLEME İMKÂNI;
Ankara veya İstanbul’da derslere devam eden kursiyerimizle, Rize veya Erzurum’dan dersleri online takip eden kursiyerimiz, aynı hocadan ders dinler.

Böylece Türkiye’nin her yerinden, kendi alanının en iyi hoca kadrosundan ders dinleme imkânına sahip olursunuz. Bizim en önemli farklarımızdan biri; her bir kursiyerimize aynı hoca kadrosu ve aynı kaynaklarla hizmet sunmamızdır.

İNFOTUS SERİSİ
Dersler, TUS sektörünün en iyi hoca kadrosu tarafından, güncel textbooklara ve yeni TUS formatına uygun olarak hazırlanan İNFOTUS SERİSİ’nden takip edilmektedir. Toplam 12 kitaptan oluşan İNFOTUS SERİSİ; “Konu kitabı, Spot Bilgiler ve Çıkmış TUS Soruları” olmak üzere üç kısımdan oluşur.

Onbinlerce sayfadan oluşan notlardan değil, “240 SORUYA, 230 NET REFERANS” ile “tek seriden, en fazla soru yakalayan” başka bir yayın bulunmamaktadır. Bu nedenle, TUSTIME kursiyerlerin dışındaki binlerce öğrenci de İNFOTUS SERİSİ’ni tercih ve takip etmektedir. Online Eğitim’e kayıt yaptıran her kursiyerimizin adresine 1.330 TL değerindeki İNFOTUS SERİSİ ücretsiz gönderilmektedir.

VAKİT HER ŞEY;
TUS’a hazırlanırken en çok arayacağınız şey “vakit” olacak. Dakikaların hesabını yapacaksınız. Online Eğitim’de dershaneye ulaşmak için “yolda harcanan” bir zamanınız olmayacak. Hafta içinde yoğun geçen okul veya iş yorgunluğu üzerine, hafta sonları sabahın köründe yollara düşmek zorunda değilsiniz.

Vakit kaybının ne anlama geldiğini, daha önce TUS’a hazırlanan birilerine sorabilirsiniz… Online Eğitim’de vakit her şeydir.

KAMPLAR;
TUS sürecinin son dönemeci olan “TUS ve VAKA KAMPLARI”nın ne kadar önemli ve gerekli olduğu artık herkes tarafından kabul ediliyor.

Örneğin TUS KAMPI; İlkbahar ve Sonbahar dönemlerinde yapılan TUS’lardan hemen önce gerçekleştirilen, tüm derslerin hızlı tekrarı mahiyetindeki, yaklaşık 23 günlük ve 230 saatlik bir eğitimdir. Amaç, sınavdan hemen önce yakın hafızayı güçlendirmek ve doğru soru adedinde maksimumu yakalamanızı sağlayarak netlerinizi arttırmaktır.

Yaklaşık 50 saatlik ve 5 Günlük bir eğitim olan VAKA KAMPI ise, Klinik Tıp Bilimleri’ndeki netlerinizin artmasında oldukça önemli rol oynar. Vaka sorularının nasıl çözüleceğine dair ipuçlarıyla deneyim kazanacaksınız. Dersler, Vaka Kampı için özel olarak hazırlanmış yayınımızla, 1.000’in üzerinde vaka sorusu incelenerek yapılmaktadır.

Fakat bu kamplar yalnız İstanbul ve Ankara’da yapıldığından, dışardan gelenler için, konaklama, ulaşım, yeme-içme masrafların yüksek olması ciddi bir sorun. ONLINE TUS ve VAKA Kamplarımızla bu sorununuzu çözeceksiniz.

Online Eğitim alanlar derslerde olduğu gibi aynı şekilde her iki kampı diledikleri yerden takip edebilecekler.

FİYAT AVANTAJI;
Online Eğitim’de; ulaşım, yeme-içme, başka bir şehre gidecekseniz, konaklama vb. ciddi rakamlar tutan harcamalardan kurtulursunuz. Bu size çok önemli bir fiyat avantajı da sağlayacaktır.

Bu gönderiyi paylaş