Vizyonumuz

Tustime;

Bizi farklı kılan, işimizi tutkuyla yapmamızı sağlayan temel motivasyon kaynağımız ise bizi biz yapan ilkelerimizde saklı…

İşte “Neden Tustime?” sorusunun da cevabı olan ilkelerimiz;

Tustime;

Adildir; Kursiyerleri arasında ayrım yapmaz. Tüm şubelerinde aynı Hoca kadrosu ile aynı eğitim programlarını uygular. Fakültesine veya fakülte başarısına bakılmaksızın tüm öğrencilere aynı hizmeti sunarak fırsat eşitliği sağlar.

Etiktir; Bir eğitim kurumu olmanın, herhangi bir ticari kurumdan farklı olduğunun bilincindedir. Kursiyer kazanmak için yalana, dedikoduya ve gerçekliği olmayan algılara tevessül etmez. Fakültelerde sürü psikolojisi oluşturmak için çok sayıda öğrenciyi ücretsiz veya ücretsize yakın fiyatlarla kayıt yapıp, daha sonra yüksek fiyatlarla kaydını yaptıran öğrencileri öncekilere finansör yapmayı reddeder. Kursiyerlerinin izni olmadan başarı ya da başarısızlıkları hiçbir ortamda teşhir etmez. Rekabet ortamında bile etik ilkelerinden taviz vermez.

Kitlesel Başarıyı Hedefler; Bir kurumun gerçek başarısının kitlesel başarı olduğunu bilir ve buna odaklanır. Sadece ilk 10’a veya ilk 100’e girenlerin değil, sınava hazırladığı tüm kursiyerlerinin sınav sonuçlarını açıklar.

Dürüsttür; Verdiği her sözü her koşulda yerine getirir. Hak etmediği hiçbir başarıyı sahiplenmez.

Rehberdir; Sadece “işte not, işte hoca” mantığı ile hizmet sunmaz. Eğitmen ve danışmanları ile rehberlik yapar, yol gösterir, tüm tecrübelerini kursiyerleri ile paylaşır.

Özenlidir; Kuruluşundan bugüne gerçekleştirdiği deneme sınavlarının tamamında her soruyu aynı özen ve itina ile hazırlar. Kolay sınavlarla yanıltmaz, gereksiz zor sorularla bunaltmaz.

Güvenilirdir; Alanında uzman ve tecrübeli Hoca kadrosu ile eğitim verir. Kolay tekrar edilebilir, gereksiz bilgilerden arındırılmış ve başka kaynağa ihtiyaç bırakmayan yayınları ile kursiyerlerini başarıya ulaştırır.

Değer Verir; Kursiyerlerden gelen olumlu olumsuz tüm eleştirileri, istek ve talepleri dikkate alır, değerlendirir. Onlara yakışan nezih çalışma ortamını sağlar ve sınırsız kullanıma sunar.

Kurumsaldır; Her yerde değil, kalite standartlarını düşürmeden hizmet sunabileceği yerlerdedir.

Sadece Eğitim Verir; Politik yaklaşımlarla suni propagandalara ihtiyaç duymaz. İşinin sadece iyi eğitim vermek ve güvenilir yayınlar hazırlamak olduğunu bilir.

Bu gönderiyi paylaş