2020 – 2021 DÖNEMİ EĞİTİM PROGRAMIMIZ BAŞLADI. KURSİYERLERİMİZDEN GELENLER…

Bu kadar verimli olacağını beklemiyordum. Teşekkürler…


Tustime gerçekten farkını ortaya koydu o kadar mutluyum ki burayı tercih ettiğim için ilginiz ve emeğiniz için çok teşekkürler…


Çok memnunum dersten. Şu dönemde bizi sınıfa mecbur etmediğiniz için de teşekkürler…


Hocamız mükemmel çok tekrar etmesi öğrenmeyi kolaylaştırıyor.


Online eğitimin cidden canlıdan bir farkı yok hem de evimizde rahat rahat dinliyoruz gayet güzel kesilme falan da yaşamadık bu kadar saatte her şey iyiydi.


Her ders böyle olacaksa çok verimli oluyor pandemi döneminde online olması çok iyi oldu


Hayatımda bu kadar iyi biyokimya anlamamıştım sağolsun yani diyecek söz yok.


Kayıt olduğum icin çok mutluyum


Beklediğimde daha da çabuk adapte oldum ve koopere oldum. Bir an dahi yorulmadım ve de sıkılmadım. Hep diri diri ilerleyen bir ders sistemi oldu. Şimdilik yaşadığım bir sorun sıkıntı olmadı.


Online Sistemin her zaman çok artısı vardır.Yine öyle olacağına inanıyorum.


Beklentimin çok üstünde…


Canlı ders dinliyormuş gibi hissettim.


Bir sorun yaşamadım istediğim soruyu sorabildim, online olarak dersleri alabilmek çok rahattı.


Çok verimli oldu bağlantı sorunu hiç olmadı. Teşekkür ve tebrik ederim


Keşke online eğitime kaydolsaymışım en başta :)) çok memnun kaldım.


Hız, etkinlik, derse karşı diri tutma, sorulara karşı ilgisi her şeyiyle tam verim aldığım bir ders oldu. Kendisine teşekkür ediyorum buradan.

Açıkçası online bence daha güzel çünkü orada olup 10 saat oturmak daha yorucu olurdu.


Başarılı bir sistem. Sorun yaşamadan güzel bir ders günü geçirdik.


Evden izlemenin avantaj olduğunu bile söyleyebilirim. Ev konforunda ve gayet net bir şekilde ders dinliyorum.


Online eğitim beklediğimden çok daha iyi, çok daha az yorucu hale geldi.


Konuya hakim alanında uzman ve nasıl yönlendirmesi gerektiğini çok iyi biliyor. Tartışmasız gereğini layığıyla yerine getiren bir hocamız. Özellikle biyokimya gibi ezber gerektiren bir dersi rahat anlaşılabilir kılıyor.

Şubeye gitmekten daha iyi her açıdan kanımca


Sistem iyiydi kopmadı soru sormaya da olanak sağladı. Ekstra bir şey olabilir miydi aklıma gelen bir şey yok ama bence iyiliği belirleyen şey hocanın anlatımı ve enerjisi…


Tustime zaten Online eğitime alışık bir kurum. Hiçbir sıkıntı yaşamadık eğitimde. Hoca da çok güzel anlattı. Tüm dersler böyle olacaksa dereceye bile oynarım 🙂


Kitap ve sunumlar çok güzel hazırlanmış. Çok fazla önemli konuları sürekli tekrar etmesi akılda kalmasını sağlıyor. Tus sorularını her konu sonunda anlatması gayet faydalı oluyor. Tablo ve resimleri de güzel oluşturmuş. Hocamızın eline sağlık.

Her şey çok güzel ilerliyor…


Aşırı yoğun olmayan ders dinlemesi zevkli bir gündü.


Herhangi bir probleme neden olacak durum olmadı. Bence verimli


Tahmin ettiğimden daha güzel bir sistem. Teşekkür ederim.


Öncelikle teşekkür ederim. Ses kalitesi de oldukça iyiydi. Ellerinize sağlık


Hiçbir problem yaşamadım. Yüz yüze olan eğitimle aynısı gibiydi.


Yoğun bir gündü sistemde hiç takılma yaşamadım. Sorularımız en iyi şekilde cevaplandı. Oturmuş bir online dershanecilik görüyoruz. Çok mutluyuz…


Hiçbir aksaklık yaşamadık açıkçası cok memnun kaldık teşekkürler.


Ben çok memnunum. Zaten online kursiyerim fakat yüz yüze dersler başladığında ben yine şubeye gitmek yerine evimden dinlemek istiyorum. Yani hep böyle devam etsin istiyorum.


Çok aşırı beğendim. Daha önce demo derslere gelip dersanede ders dinlemeyi sevmiştim. Şimdi ev konforunda trafik çekmeden ders dinledik.


İşine hakim nasıl oğreteceğini iyi bilen bir hocamız TUS a yönelik saptamaları ile hedefi tam doksandan vuruyor

Yayında bir aksaklık olmadı sadece bu kadar oturmaya alışık değilim yavaş yavaş öğreniriz çalışmayı inşallah.


Çok güzeldi böyle sistemli düzenli devam ?


Online sistem gayet başarılı işliyor, böyle devam etmesini diliyorum.


Pandemi sürecinde de olsak bizi yarı yolda bırakmayacağınızı biliyordum. Çok teşekkürler…


Hocamız gerçekten çok iyi ve çok güzel verimli bir ders geçirdik. Biyokimyanın zorluğuna ve derslerin uzunluğuna rağmen çok iyi verim aldık. Hocamıza çok teşekkür ederiz 🙂

Bağlantı sorunu olmayan bir sistem olmuş. Beni korkutan buydu fakat korkularım yersizmiş. Bir sorun olsa da hemen düzeltecek bir ekibin olduğunu biliyorum. Her şey için teşekkürler.


Online eğitimimize güvenin dediniz ve haklı çıktınız…


Online altyapınız çok iyiymiş hiçbir sorun yaşamadım. Tebrik ederim.


Sıkıntı yaşamadım. Sıkılmadım ve verim alabildim. Emeği geçenlere teşekkür ederim.


Çok yararlı, Tustime’ı seçtiğim için bir kere daha memnun kaldım


Yoğun, verimli gerçekten güzel bir gündü. Herhangi bir aksaklık olmadı. Memnunuz 🙂


Gerçekten evde miyim yoksa TusTime şubesinde miyim yoksa Hasan hocayla beraber miyim anlayamadım ders işlenişi bu anlamda beni içerisine çekti. İlk elin günahı olmaz derler ama bu sistemde arasan da bulunmaz. Başarılarınızın devamını dilerim. İyi çalışmalar?


Online eğitimin dershane pratiği açısından daha iyi olduğunu düşünüyorum, ders sonunda sorulara gereken önem verildiği için bir eksiklik hissetmedim. Ayrıca öğrenci evinde ya da çalışmaya müsait yerde olmak koşuluyla diğer öğrencilerden izole olduğum için daha iyi odaklandım.


İlk günden yayın kalitesi, ders kalitesi; hocanın eğitimi ve kitap olarak tamamen çok memnun kaldım


Hocamıza çok teşekkür ediyorum. Sayesinde hiç sevmediğim ve anlayamadığım bir ders olan biyokimya hakkında düşüncelerim tamamen değişti.


Online eğitim eğer aksatılmazsa yüz yüze eğitimden daha konforlu diye düşünüyorum.


Canlı yayın olması, konuları ertelemeyip zamanında bitirmek açısından benim için çok iyi olacak ve ilk gün çok verimli geçti, şimdilik çok memnunum.


Çok güzel gidiyor, sisteminiz oturmuş ve bize kazandırmak için her şeyi ayarlamışsınız ilginiz için teşekkürler.


Ders anlatışından çok memnun kaldım. Uzun bir süre olmasına rağmen zaman hızlı geçti ve verimli bir zamandı. Teşekkürlerimi iletmek isterim.

Online eğitim gayet güzel verimli yalnız olduğum için de dersten kopmuyorum


Gerçekten ne yaptığınızın farkındasınız, hocalar ve slaytlar güzel, hedefe yönelik uygun adımlarla ilerliyorsun, inşallah böyle devam eder.


Hocamız konuları anlaşılır ve açık anlattı. İlerleyen konularda eskiden gördüğümüz bir şey görünce tekrar etmesi akılda kalıcılığı kolaylaştırıyor.

İlk günü değerlendirecek olursam gayet keyifli bir dersti teknik anlamda problem yaşamadığımı gönül rahatlığıyla belirtebilirim umarım bu uzun süreç her iki taraf içinde uyumlu ve verimli olur?


Özellikle yolda geçecek zamandan kaybetmemek için online seçmiştim ve herkesle aynı eğitimi aynı hocalardan almak için online eğitime kayıt olmuştum. Şu zamana kadar da bugün de istediğim gibi gitti ve çok memnun kaldım. Şu ana kadar Tustime’dan yana hiçbir pişmanlığım olmadı.


Eğer online olmasaydı bir günde bu kadar ders dinleyemezdim galiba. Teşekkürler…


Hocamızın anlatımı bence çok iyi, bilgileri birbirine bağlaması, kitapla eş zamanlı ilerlemesi ve konuların sonunda soru çözmemiz anlamayı kolaylaştırıyor.

Gayet başarılı ve verimli bir ders geçirdik.Eminim ki bundan sonraki derslerimizde böyle verimli geçecektir. TEŞEKKÜRLER


Hem hocamızın hem slaytların görünüyor olmasını sevdim neredeyse yüz yüze dersteymiş gibi hissettirdi.


Güzeldi pandemi dönemi için olabileceklerin en iyilerinden. Şube derslerinde çok farklı olacağını düşünmüyorum. Emekleriniz için teşekkürler.


Çok iyiydi vurgulamalar çok güzeldi tepkileri efsaneydi hem eğlendim hem de ders dinledim.


Sistem beklediğimden de iyi işliyor ve online deyince akılda oluşanın aksine hoca ile iletişimi çok yüksek bir sistem.


Derslerin canlı olmasından dolayı iyi ki Tustime’ı tercih etmişim dedim. Ve 1 hafta boyunca sınırsız tekrar hakkımızın olması strese girmemi engelledi. Söz verdiğiniz gibi öğrencinin yanında olduğunuz için teşekkür ederim.


İkinci sınıfta TusTime’a kayıt oldum. Daha önce pek online ders dinlememiştim. Ama tam da bugün anladım online olarak bir eğitimin ne kadar kaliteli olacağını. Bu süreçte çok ihtiyaç var Online eğitime. Gerçek tebrik ve taktiri hak ediyorsunuz.


Pandemi dönemi sebebiyle yapılan online eğitimden okullar açıldıktan sonra da yararlanmak isterim. Hem fiziken hem mental açıdan yorucu bir süreç en azından evdeki rahat ortamda dersler daha çekilesi oluyor kanaatimce


Online eğitim açısından şüphelerim vardı ama sınıf eğitiminden daha verimli olduğunu düşünmeye başladım.


Çok anlaşılır ve netti anlatışı. Önemli yerlerin üzerinde durması çok iyi. Ben hocamızı sevdim, verimli olduğunu düşünüyorum.

İlk defa uzun sure sıkılmadan ders dinleyebildim.


Henüz bir günlük ders işledik ama şimdilik gayet yeterli bir altyapı olduğunu söyleyebilirim. Bir sorun yaşamadan dersleri dinleyebildim 🙂


Çok başarılı buldum. Hocanın tamamen yeni ve şubat tusundan sorularla desteklediği ders anlatımını canlı canlı dinlemek ve hocamızın sorulara anlık cevap vermesi yapılan büyük hazırlığı ve kursiyerlere verilen değeri gösteriyor.


Derslerin canlı olmasından dolayı iyi ki Tustime’ı tercih etmişim dedim. Ve 1 hafta boyunca sınırsız tekrar hakkımızın olması strese girmemi engelledi. Söz verdiğiniz gibi öğrencinin yanında olduğunuz için teşekkür ederim.


TUS’a yönelik, akılda kalıcı, net cümlelerle bize dersi anlattı. Emekleri için çok teşekkürler.


Online eğitimi çok güzel buldum. Covid sebebiyle dershane fiziksel eğitim verseydi ne yapacaktım bilemiyorum. Havalandırma problemi, sınıfın kalabalık olması, maskeyle ders dinlemenin bunaltıcı ve yorucu olması gibi şeylerle uğraşılacaktı ve tuvalet, kantin gibi ortak alanların kullanımı da çok zor olacaktı. Bu imkanları sunduğunuz için teşekkürler. Umarım tüm yıl bu şekilde olur.


Güzeldi pandemi dönemi için olabileceklerin en iyilerinden. Şube derslerinde çok farklı olacağını düşünmüyorum. Emekleriniz için teşekkürler.


Çok akıcı ve anlaşılır bir şekilde aktardı, daha önce hiç anlamadığım konuları bugün anladım onun sayesinde.

Zaten kullanıyordum. Online platformu severek kullanıyorum.

Bu gönderiyi paylaş