Tel +9 0850 840 7834

Tustime Kazandırır

Röportajlar

Hakkımızda düşündükleriniz bizim için önemli

TUSTIME Memnuniyet Anketi, Sizden Gelenler:

Siz değerli öğrencilerimize iyi hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz ve hep daha iyisini hedefliyoruz.

Yapmış olduğumuz memnuniyet anketi sonucunda, öğrencilerimizden gelen yorumlar:

Dershanenin fiziki koşulları çok iyi. “Şu da olsa” diyeceğim herhangi bir eksiği olduğunu düşünmüyorum. Yöneticilerin ticari mantıktan uzak olması benim için önemli. Ayrıca diğer personelin de (kantin, temizlik… vs) güleryüzlü olması TUSTIM’ın en büyük özelliği. Temizlik konusunda yeterince titiz olduğu görüşündeyim. Yayınların yeterli olduğunu düşünüyorum. Diğer dershanelere kıyasla en büyük artısı açıklamalı TÜMTUS soruları. Kurumu “ticarethane” olarak gören diğer dershanelerin aksine hizmet verme uğraşında olması nedeniyle “TUSTIME”ı seçtim ve beklentilerimi karşıladı. Samimi oluşları hoşuma gitti.

Dr. Kürşat Reşat DEMİR


Dershanenin fiziki koşulları gayet iyi. Offline odaları, ders çalışma yerleri için de aynı şeyleri söyleyebilirim. TUSTIME personeli hepsi güleryüzlü, yardım etmeye açık insanlar. Gayet memnunum. Temizlik yönünden gayet iyi. Ders çıkış ortalığın hemen toplanması ve genel olarak her yer temizdi. Rehberlik hizmeti mümkün olduğu kadar iyiydi. Ancak süresi arttırılırsa daha iyi olur. TUSTIME yayınları genel olarak çok iyiydi. TUSTIME’ı tavsiye üzerine seçtim. Beklentilerimi kesinlikle karşıladı. TUSTIME’ın en hoşuma giden yanı offline imkanı ve kitapları. Tabi genelde hocaları. TUSTIME’ı belirgin kılan özellikleri; kitapları, offline, hocaları, ortamı kısacası hepsi…

Dr. Barış Doğukan IŞIKOĞLU


 “Buraya gelen tanıdıklarım güzel yerlere yerleştiler. Birde yönetimdeki ve tanıtımdaki insanların, dershaneye gelenlerden de duyduğum, insancıl davranışları…” 

“Hocalarımız ve idaredeki insanlar: bizlere para kaynağı olarak bakmıyorlar, güler yüzlü ve tatlı dilliler.”

“Fiziki koşulların çok yeterli olduğunu düşünüyorum. Etüt salonları, offline, tuvaletler vs. hepsi gerçekten çok iyi.”

“Temizliğe verilen önem için çok teşekkür ederim.”

“Rehberlik hizmetleri çok iyiydi. TUS’ta başarılı olmuş eski öğrencileri bizimle buluşturdular.”

“İndirim çıkmıştı yoksa hiçbir dershaneye yazılmayacaktım. Beklentilerimin gayet üstünde çıktı. Teşekkür ederim.”

“Son TUS’a baktığımda hocalarımızın soruları kelimesi kelimesine tutturması çok hoşuma gitti.”

“Yalnızca parayı düşünen değil, öğrenciye vereceği hizmetin hakkını vermeye çalışan bir dershane.”

“Beklentilerimi karşılayan tek dershane TUSTİME.”

“Yayınların yeterli olduğunu düşünüyorum diğer dershanelere kıyasla en büyük artısı açıklamaları TÜMTUS soruları.”

“Kitaplara paralel ders işlenmesi çok hoşuma gitti.”

“Öğrenci taleplerine hızlıca cevap veriliyor.”

“Tercih sebebim daha dürüst bir politika izlemelerini düşünmem.”

“TUSTİME’ın en belirgin farkı hocaları olduğunu düşünüyorum.”

“ Farma hocamız! Erikli su...”

“Samimi bir ortam var. Herkes yardımcı olmaya çalışıyor ve genelde programımız önceden belliydi. Hiçbir zaman offline-kütüphane için mağdur olmadık.”

 “Adam gibi rehberlik yapıldığını düşünüyorum"

Tustime kaynakları ile başlıbaşına harika bir dershane.Kaynakları kesinlikle çalışırken insanı yormuyor.Kendi kaynaklarından ders anlatan hocaları ile ders yapıldığı içinde kaynakları anlamak kolaylaşıyor. Hocaların konu ile ilgili olan geniş bilgisi ve bakış açısı da sınavda karşılaşılan sorulara doğru şekilde yaklaşılmasını sağlıyor.Verdiğimiz paranın çok daha fazlasını emek ve bilgi olarak veren dershaneme teşekkürler.

Tustime kaynakları ile başlıbaşına harika bir dershane. Kaynakları kesinlikle çalışırken insanı yormuyor.Kendi kaynaklarından ders anlatan hocaları ile ders yapıldığı içinde kaynakları anlamak kolaylaşıyor.Hocaların konu ile ilgili olan geniş bilgisi ve bakış açısı da sınavda karşılaşılan sorulara doğru şekilde yaklaşılmasını sağlıyor.Verdiğimiz paranın çok daha fazlasını emek ve bilgi olarak veren dershaneme teşekkürler.

Dr. Mustafa Suat ALIKMA


Tustime in en çok yararlandığım bölümü çalışma etütü olmuştur heralde. Gerçekten bütün mevcut dersaneler içinde en konforlu etüt bizimki fikrimce.  24 saat açık etüt ve offline olmasının çalışma tutarlılığı göstermemde büyük katkısı olduğunu düşünüyorum.Çalışma motivasyonumuza katkıda bulunan bütün eğitimci ve yöneticilerimize teşekürler..

Dr. Resmiye IRMAK


Tus sonuçlarını öğrenmiş ve  istediği yere yerleşmiş bir hekim olarak bu süreçte bana destek olan herkese teşekkür ediyorum. aklında pek çok soru işareti ile tus yolculuğuna başlamak üzere olan arkadaşlarıma söylemek istediğim bir kaç şey var. bu sınavın tek başına iki yıllık bir çalışmanın sonucundan çok temel bilgilerinin üzerine yorum yapılarak kazanılacağı kanaatindeyim. bu süreçte dersaneye gitme kararı veren arkadaşlar seminerler, hoca kadroları ,kaynaklar konusunda pek çok farklı yorumla kafa karışıklığı yaşayabilir ki nitekim ben de yaşadım. ancak gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki hekimlere para gözüyle bakan ve saygı duymayan kurumlarda yaşadığım kötü tecrübelerin üstüne tustime bu karışıklıklara benim adıma son verdi. hoca kadrosu, taleplerimize her zaman cevap bulabilmenin verdiği güven en önemlisi karşılıklı saygı ve anlayışla bu dönemi iyi sonuçlandırmamı sağlayan tustime ailesine teşekkür ederim. sınava hazırlanan arkadaşlara başarılar dilerim

Dr. Zerrin Karaaslan


Tus süreci uzun ve yorucuydu. bu sürecte bizi yalnız bırakmayan tustime ailesine teşekkür ediyorum.Kaynaklara,hocalara güvenmek ve değişen sınav sisteminde  bugüvenin korunması dersanenin bana kattığı en büyük artıydı.. kaynak arayışına girmeden gönül rahatlığıyla çalışmak çok önemliydi ..bizim için dönüm noktası olabilecek bu sınavı ve hazırlanma sürecini kolaylaştırdığı için tustime'a teşekkür ediyorum.meslektaşlarıma gönül rahatlığıyla tus'u kazanmak için doğru adres olduğunu söyleyebilirim. 

Dr. Gülşah Yıldırım


 

Tustime' ın bulunduğum yerdeki katkısı gerçekten büyük. Bence tus konusunda kaynakların hızlı tekrar edilmesi çok önemli. Bu noktada da tustime kaynaklarının gereksiz ayrıntılardan uzak olması bir avantaj. tus yoluna emeğini koyan tüm arkadaşlara önce sabır-çünkü bu iş başta sağlam bir psikoloji gerektiriyor-sonra başarılar diliyorum..

Dr. Zeynep Sönmezışık 


2 yıllık tustime ile çıktığım bu zorlu, yıpratıcı süreçte tüm çalışanlarının aile sıcaklığını hissettirdiği, kaynak konusunda her türlü desteği karşılıksız sunan, hoca kalitesiyle fark yaratan  Tustime’a teşekkür ederim.

Dr. KORAY KALENDEROĞLU


 

Tus gibi zorlu bir şüreç geçiren bütün arkadaşlarım gibi bende bu sıkıntılı dönemi Tustime’da oluşturduğunuz samimi ve sıcak ortamıyla birlikte verdiği kaliteli eğitim ve kursiyerlerine gösterdiği manevi destekle ve de diğer dersaneler de olduğu gibi bizi para olarak değil de doktor ve arkadaş gibi gördüğü ve her türlü yanımızda olduğunu hissettirdiği için Tustime’a  teşekkürlerimi borç bilirim.

Dr. SERKAN ÇİMENDAĞ     


 

Tustime , mütevazi bir yer tıpkı sloganında dediği gibi .İçine girdiğinizde ise sizi güleryüzlü samimi insanlar karşılıyor.Hoş bir çalışma ortamı bu sayede sağlıyor bile ,gerisi sadece teferruat.Kaynaklar da hoca ekibi de kaliteyi gösteriyor. Her şey için teşekkürler Tustime.

Dr. CEYLAN ÇOLAK


 

Tustime Topkapı Şubesi ve TUS adayı meslektaşlarıma,
TUS a hazırlanma sürecinde, düzenli ders çalışmak esas olsa da TUS a çalışmak bir strateji işidir. Vakit az okunacak not çoktur. Bu dönemde çoğumuz bir dersaneden yardım alma ihtiyacı duyarız. Tustime, kısa sürede biten, keyifli ders notları, orijinal sınav ile örtüşen deneme sınavları, profesyonel hoca kadrosu ile bu maratonda size iyi bir yoldaş olacaktır.
Tus kampı süresince güleryüz ve samimiyetlerini esirgemeyen Tustime Topkapı Şubesi çalışanlarına teşekkür ederim.

Dr. Hamiyet İPEK


 

TUS'a hazırlanmak zor ve yorucu bir süreçti. Ben bu süreçte aradığım tüm desteği TUSTIME ailesinde buldum. Sıcak ortamı, güleryüzlü çalışanları doğru ve güvenilir kaynaklarıyla, TUSTIME herzaman yanımdaydı. TUSTIME'a sonsuz teşekkürler.

Dr. Sibel MUMCU


 

TUS’a çeşitli dersanelerin notlarını kullanarak ama dersaneye gitmeden hazırlanmayı tercih ettim. 2010’da İTF’den mezun olup ilk defa Aralık 2010’da sınava girdim, 62 puan aldım, 1078. oldum ama istediğim yerlere giremedim. Sınava hazırlanmaya devam etmek için mecburi hizmetten istifa ettim. Yine de dersaneye gitmek istemedim ama sınav öncesindeki stresli günlerde bana destek olacağını düşünerek kamp programlarını araştırdım. Bir arkadaşın tavsiyesiyle TUSTİME kampına yöneldim. Kampın kalabalık olmayacağını öğrenmek beni çok memnun etti çünkü tersi durumda dersi dinleyemiyorum.  Kampa kadar eski kaynaklarımdan bir tekrar daha yaptım ve kendime not çıkardım, denemelere sınavlarına girdim. Kamp zamanı geldiğinde gerçekten stresliydim ve artık kendi kendime çalışamıyordum. Bu yüzden kampa başlamak beni çok rahatlattı. Gerkçekten sınıf çok büyük olmadığı için önlerde oturmasam bile iyi konsantre olabildim, üstelik ders aralarında hocalara soru sormak mümkün oldu. Derslerde not takip etmedim, sadece deftere kendim için yeni olan şeyleri not aldım. Hem bildiklerimi tekrar etmiş oldum hem de yeni birçok şey öğrendim. Hocalardan genel olarak çok memnun kaldım, özellikle birkaçı işlerini büyük başarıyla yaptı, bana çok fayda sağladı. Sınavda kampa gitmesem asla yapamazdım dediğim 4 soru vardı, onları cevaplarken iyi ki kampa katılmışım dedim. (Anatomi için Dr. Süleyman Murat Tağıl ve Kadın Doğum için Dr. Suat Dede’ye özellikle teşekkür ederim) Kamp sayesinde son haftaların nasıl geçtiğini anlamadım, yorucu olsa da akıp gitti günler. Kendi başıma bu kadar verimli bir tekrar yapamazdım, üstelik kendi kaynaklarımda olmayan yeni şeyler öğrenemezdim. Mayıs 2011’de 68.7 puanla 70. oldum. (Bu sınavda istediğim puanı alamasam TUSTIME yaz dönemi programına mutlaka katılırdım.) TUSTIME’a katkıları için çok teşekkür ederim, kamp programını tavsiye ederim.

Dr. Ceylan Ergül


 

Sevgili Meslektaşlarım...

2010 Cerrapaşa mezunuyum. İlk girdiğim Aralık 2010 TUS Sınavı'nda istediğim bölüm için yeterli puanı alamadım. 2011 Mayıs Tus'una kadar hiçbir dersane deneyimim olmamıştı. İlk defa TUSTIME'nin MAYIS 2011 Tus Kampına katıldım. Hocaların çok kaliteli olması ders notlarının kısa ve tus için yeterli olması benim için büyük bir avantaj oldu. Girdiğim 2011 yılının TUS'unda 64.977 puan aldım. Sağladığım başarıda bana katkısı olan tüm TUSTIME ailesine teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Dr. Asker BULUT


 

Kolay tekrar edilebilir kaynakları, TUS sektörünün temellerini atmış hoca kadrosu TUSTIME’yi seçmemde temel faktördü. Teşekkürler TUSTIME.

Dr. Mehmet ÖZER


 

Sıcak samimi ve mütevazi yapısıyla rahat bir çalışma ortamı yaratan TUSTIME çalışanlarına ve hocalarına çok teşekkürler.

Dr. Caner ÇELİK


 

Zorlu TUS maratonunda bana her türlü desteği gösteren bütün TUSTIME ailesine teşekkür ederim.

Dr. Tanju KİSBET


 

Hepimiz gibi,TUS sınavı için çıktığım bu uzun,zorlu ve kaygılı yolda en sonunda sığınabileceğim bir sakin liman oldu TUSTIME benim için.Çok samimi ve içten çalışanları,deneyimli ve ılımlı hocaları en çok dikkat çeken özellikleri oldu benim için. Galiba bu kuruma gelince sınava hazırlanan bizlerde değişiyoruz. Dostluklar, sohbetler daha samimi duruyor sanki. Herkes birbirini motive etmeye çalışıyor, (tam tersi olacakken Tercihlerimi sıraladığım şuanda kocaman bir teşekkürü hak ediyor TUSTIME.

Dr. Deniz ÇELİK


 

Öncelikli olarak TUSTIME’ıdeneyimli hoca kadrosu nedeniyle seçtim. Ancak TUS dersanelerinin sadece para merkezli çalışan yerler olduğunu duyduğum için kaygılarım vardı diyebilirim. TUSTIME  bu bakış açımı tamamen değiştirdi. Hocaları, yöneticileri, kantini, sekreteri vs… tüm çalışan kadrosu oldukça samimiydi. Herkese teşekkürler.

Dr. Özlem KOÇAK


 

Daha önce hiç dersaneye gitmedim, ve dersaneye kayıt yaptırmadan önce çok araştırdım. Son kararım TUSTIME dersanesi oldu. Yeni açılmış bir eğitim merkezi olmasına rağmen en kaliteli hocaları ve kaynakları ile diğer dersanelerden farklı olduğunu olduğunu gösteriyor. Anatomi dersini Dr. Süleyman Murat TAĞIL’dan dinledim ve okadar zevkli geçti ki bir daha olsa hiç üşenmeden yine dinlerim. Aynı şey Dr. Suat DEDE, Dr. Bora DEMİRÇELİK ve diğerleri içinde geçerli. Ayrıca bulunduğum ortam çok sıcak ve motive edici olduğu içinde mutluydum. Herkese her şey için teşekkür ederim.

Dr. Aygün ABASOVA


 

Tustime’ı seçmemdeki en önemli unsur kaliteli hoca kadrosu..İnternette hoca kadrosunu gördüğümde aklımdan başka bir şey geçmedi. Tek ve doğru seçenek Tustime dedim. Özellikle idol olmuş hocaları barındıran kadrosuyla tam bir GALACTİCOS..Sıcak ve insancıl ortam için herkese teşekkür ederim.

Dr.Süleyman İNCE


 

Tustime yeni açılmış bir eğitim merkezi olmansa rağmen deneyimli uzman hocaları ilgisi ve motivasyon desteğiyle bir fark yaratıyor.Kaynakları da gerektiği kadar ayrıntılı, bol şekil ve tablo içeriyor. Anlamayı çok kolaylaştırıyor. Herkese Tustime ‘ı tavsiye ediyorum.

Dr.Pınar AYLİN


 

İlk olarak şunu söyleyebilirim ki,Tus kampına kaydolmadan önce acaba kaydolsam mı yeni bir dershane ne kadar iyi olabilir ki dedim. Bunu neden düşünüyorum derseniz haliyle her meslektaşımın aklına gelebilecek doğal bir soru. Ama şunu söyleyebilirim ki kesinlikle çok kaliteli bir hoca kadrosu var ve hepsi işini hakkıyla yapıyor.Hepsinden son derece memnun kaldım, Dershane çalışanlarına gelince çok mütevazi ve iyi niyetliler. Bir ay boyunca 1 kez olsun eksik yanlarını görmedim. Sonuç olarak son 20 günde inanın bu kadar tekrar edebilirdim nede her dersi bu kadar iyi anlayabilirdim. Tercihimi gayet doğru yaptığımı düşünüyorum ve mutlaka deneyin derim.

Dr.Uğur KAYABAŞI


 

Dershaneye gelmeden önce gelip gelmeme arasında gidip geldim. Fakata hocaların Türkiye nin en iyi hocalarından oluştuğunu duyunca direkt kayıt yaptırdım. İyi ki yaptırmışım. Kamp döneminde hocaların tecrübelerinden faydalanarak bazı konularda yaklaşmam ve önemsiz olarak düşündüğüm konularda hocalarımızın yaklaşımı ve tecrübe farklarını fark ettim.Tüm Tustime ekibine ve hocalarına teşekkür ederim.. 

Dr.Turgut DOLANBAY


 

Daha önce farklı bir kurumun tus kampına katılan biri olarak iki kurumun kampını karşılaştırma imkanım oldu. Anatomiyi S.Murat hocadan dinlediğim için tekrar adını duymak beni çok rahatlattı. Dahiliyede Bora hoca için söylenecek bir şey imkansız zaten. Kadın doğum dersini ilk defa Suat DEDE dinledim ama bu kadar yalın ve anlaşılır şekilde anlatması beni çok rahatlattı. Farmakoloji de Oğuz Sarıyıldız için de söylenecek söz yok dersi 10 gün anlatsa da sıkılmadan dinleyeceğimi fark ettim. Son söz Tustime’ın çalışanlarına kendi kardeşleri,çocukları sınava girse ancak bu kadar arzulu istekli nasıl yardımcı olabilirim derlerdi galiba. Hepsine çok teşekkür ederim. 

İsim yok


 

Bütün çalışanlarıyla 7 den 70 e bize çok sıcak bir ortam sunduğunuz için Teşekkürler. Bir kamp ancak bu kadar zevkli ve verimli olabilirdi. Sizi her zaman hatırlayacağım.

Dr. Murat KESER

Aile sıcaklığında,beni anlayan insanlarla son dönemi verimli geçirebildiğim için çok mutluyum. Son dönemi stressiz ve maksimum enerjiyle geçirmek açısından kampın faydası tartışmasız. Hepinize çok teşekkür ederim.

Dr.Suna ÖRS


 

Hayatımda ilk defa Tusu kazanma konusunda bu kadar umutlu ve heyecanlı olmamda katkıları olan Tustime ailesine sonsuz teşekkürler. Maddi kaygı gütmeyip,kendisini tıp eğitimine adamış böyle bir kurumla tanıştığım için şükürler olsun.Başarılar dileklerimle. 

Dr.Şule KARA


 

Öncelikle bu doğal ve içten samimiyetiniz için çok teşekkürler .Sıcak bir hava içersinde günler geldi geçti. Rahat bir ortamda verimli olduğunu düşündüğüm bir kamp dönemi geçirdim. Sizin de bizim de emeklerimizin karşılığını alacağımıza inanıyorum. Tekrar Teşekkürler.  

Dr.Seda KIZMAZ

20 Gün boyunca konsantrasyonumuzun yüksek kalmasında etkili olan ortamın ferahlığı ve hocaların özverisi tartışmasız çok iyiydi.Tustime ekibine teşekkürler... 

İsim yok


 

Tustime’ın ilk tus kampı endişeli bir başlangıç,ama kısa zamanda anlıyorsunuz ki farklı tarzda özenle hazırlanmış kaynakları, tecrübeli hoca kadrosu nezih bir ortam ve saygılı personel ile son derece tecrübeli bir kurum. Son 3 hafta ancak bu kadar verimli geçebilirdi. Teşekkürler Tustime.

Dr.Ali BAĞCI


 

Profesyonelliği hususunda rakip tanımayacak. Kendisinden emin bir eğitim kadrosu. Güler yüzlü, samimi, içten personeliyle; Böylesine zor ve stresli bir dönemde ellerinden gelen her türlü desteği bize sağlayarak yardımcı oldukları için Tüm Tustime kadrosuna teşekkürler. Şayet profesyonel, huzurlu,sıcak en önemlisi de size değer verildiğini hissettiğiniz bir ortamla tanışmak isterseniz tustime’ın bir çayını içmeye gidebilir ve tüm güzellikleri yerinde görebilirsiniz. Tüm Meslektaşlarımı tavsiye ederim. 

Dr.Emine YILMAZ


 

Son viraja geldiğimde önünde duran 20 den fazla konu ve soru kitabı, nerden ne okuyacağımı düşünürken aklıma Tus kampı geldi. Tecrübeli hocaları ve güler yüzlü çalışanlarıyla Tustime İlgimi çekti. Bugün kampın son günü ve verdiğim karardan duyduğum memnuniyetten Ankara ya huzurlu ve kendinden emin bir yolculuk yapmamı sağlayacak. Teşekkürler Tustime. En zor zamanlarımda yanımızdaydın.

Dr.Fatih MUTLU


 

İsimlerini tek tek saymak lazım belki ama onlar bu kurumu kendi evleriymişçesine sahiplendiklerini düşünüp TUSTİME kurumunu böyle kıymetli insanları bünyesine kazandırdığı için kutluyor başarılarının devamını diliyorum. 

Dr.E.Nildan GÜLPINAR


 

Geçmişi uzun fakat doğumu yeni olan Tustime ilk göz ağrım olan ekip. Kısacası ailem. Çok kısa zamanda mükemmel emekle hazırlanmış notlar, Hocaların göstermiş oldukları performans ve ilgileri. Personel bakımından sıcak güler yüzlü 4x4 lük..Evim gibi ailem gibi. Şu son 20 gün bu duygularımın zirveye ulaştığı kamp dönemi bana Tustime ‘ın doğru seçim olduğunu yine kanıtlayan kamp. İyi ki varsınız TUSTIME!!!  

Dr.Yelda hanım


 

Nisan 2010 kampı süresince katılabile fırsatına eriştiğim Anatomi ve Farmakoloji derslerinden hem büyük keyif aldım hem de fazlasıyla yararlandım. Ayrıca bu sınav dönemi boyunca Tustime eğitimci kadrosu ve personelin kursiyere hak ettiği değeri sonuna kadar verdiğini de eklemeden geçmek istemem. Emeği geçen herkese Teşekkürler. 

Dr.Dilara YILDIRAN


 

Mantıklı,çözüme odaklı bir ortamda; kadrosundaki çok değerli hocaları ve her açıdan ilgili, güler yüzlü çalışanları ile beklentilerimin çok çok üstünde bir kamp ortamı sundukları için TUSTIME kadrosuna teşekkür ederim. Tus dershaneciğini bir çıkar kapısı olarak kullanmadan da mükemmel işler yapılabileceğini ispat edenlere sonsuz sevgiler.

Dr.A.Kağan AS


 

Yaklaşık 20 gündür bir kamp değil evime gelip gidiyor gibiyim. Tustime ortamı;adını hatırlayamadığınız ama birlikte yaklaşık 18 saat geçirdiğiniz kader arkadaşlarınız. Öncelikle moralinizi sağlam tutmaya çalışan Tustime mensuplarına çok teşekkür ediyoruz.. Bu kamp kurumun misafirperverliği gerçekten beni mutlu ve tatmin etti. Buraya geldiğim için, çok isabetli bir karar verdiğimi düşünüyorum. Yeni kurumsunuz umarım profesyonel hayatta bu amatör ruhu kaybetmesiniz.. Başarılar… 

İsim yok


 

Ortam çok sıcak çalışan ekip samimi ve sevecen, Çalışma salonları fiziki ortam güzeldi. Çalışma kaynakları özellikle Tüm Tus soruları hızlı ve tekrar açısından çok güzeldi.
 

Dr.Rüveyda LUSEM


 

Hızlı Tekrar Kampı Hakkında Yorumlar

En zor dönem olan son 1 haftada böyle başarılı hocalardan ders dinlemek gerçekten çok faydalı oldu. Hocaların performansı gerçekten çok iyiydi. Ayrıca çalışanları da çok güler yüzlü. Bu dev hizmet için çok teşekkürler.

Dr. Melike Y. Bedir


 

Kazanacak olursam mutlaka kamptandır diyeceğim. Çünkü çok ümitsizdim.Tustime'a ve hocalarınıza çok teşekkür ederim.

Dr. Pınar Günok


 

Öncelikler kamp için çok teşekkürler. Gerçekten büyük bir iş, büyük bir organizasyon. Herkese emeğinden ve katkılarından dolayı teşekkür ederim.

Dr. Bağırova Sadakat


 

Tus sınavının ertelenmesinden sonraki moral bozukluğunu bu kampla bayağı bir gidererek bence ihtiyacımdan çok fazlasını aldım.Tustime ailesine ve tüm hocalarımıza sonsuz teşekkürler.

Dr. Sedat Coşkun


 

Tustime a tus kampı düzenleyerek yeniden motive olmamı sağladığı için teşekkür ederdim.

Dr. R.Gülşen Eray


 

Kurumsal, özgüvenli, mütevazi (En önemlisi) başka söze ne hacet.. Her için teşekkürler.

Dr. Muhammed Parlak


 

Tus kampını çok beğendim. Hocalarınız çok iyiydi, hepsine teşekkür ediyorum. Ben Tustime gibi bir dersane açıldığı için çok mutluyum. Size başarılar dilerim. Her şey içinde çok teşekkür ederim.

Dr. Meryem Ceyhan


 

Son haftayı tecrübeli hocaların kılavuzluğunda geçirmek oldukça güzeldi. Buraya gelmemizin çok iyi bir tercih olduğunu düşünüyorum. Bize böyle bir fırsat sunduğu için Tustime a teşekkür ederim.

Dr. Ali Rıza Kağnıcı


 

Öncelikle 7 günlük bu kursu düzenlediğiniz için teşekkür ederim. Hem tus çalışıp hem de göreve başlamanın zorluğunu yaşadığımız bu dönemde çok faydalı olduğunu düşündüğüm kursa iyiki katılmışım.

Dr. Fatma Gül Yurdakul


 

Süpersiniz daha ne olsun. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Dr. Aslı Arı


 

Bana çok faydalı olduğuna inanıyorum. Bu kampı yapmasaydınız bir kampa gitmeyi düşünmediğim için evde çalışacaktım. Ama kendi kendime bu kadar bilgiyi tekrar edebileceğimi sanmıyorum. Kampı çok beğendim. Arkadaşlarıma kesinlikle önereceğim. Çok teşekkür ederim.

Dr. Tuba Tümer Özdemir


 

Çok yorulmadan sınava bu kadar az kala ancak bu kadar iyi tekrar yapılabilirdi. Teşekkür ederim.

Dr. Elif Gülşah Yılmaz


 

Bence kadronuz çok iyi. Ekibinizdeki güler yüz, samimiyet, ve beceri mükemmel. Özetle kamp harikaydı.

Dr. Mustafa Alper Aykanat


 

Öncelikle Tustime çalışanlarına ve ekibine teşekkür etmek isterim. Kampın çok verimli geçtiğini düşünüyorum.

Dr. Berkant Kurnaz


 

Hocalar kendi konusunda gayet ilgili ve dersleri açık bir dille anlattılar. Anlayamadığım konuları anlama fırsatı yakaladım. Çok faydalı bir kamp dönemi oldu.

Dr. Pınar Ünal


 

Hoca kadrosu olarak profesyonellikte kendilerine rakip tanımıyorum. Bu gayretlerini de kampta gösterdiler. Ekip olarak ise her zaman güler yüzlü, mütevazi ve içten davranışlarından dolayı kendimizi bu stresli dönemde rahat hissetmemize vesile oldular. Bütün çalışanlara teşekkür ederim.

Dr. Emine Yılmaz


 

Çok verimli bir kamp süresiydi. Çok beğendim. Bize verdiğiniz emek ve ilgi için teşekkür ederiz.

Dr. Erinç Müderris


 

Genel olarak çok faydalı bir kamp geçirdim. Emeği geçen herkese ve hocalara çok teşekkür ederim.

Dr. Tülin Fırat


 

Şu bir gerçek ki; Tusa hazırlıkta dershane benim görüşüme göre kesinlikle gerekli.Tusa hazırlıkta ise dershanelere bakışımı Tustime değiştirdi. Bu alana gerçekten yeni bir soluk getirdiniz. İstisnasız şimdiye kadar dersine girdiğim bütün hocalar alanında 1 numara. Dr.lara değerli olduklarını hissettirmeniz ve destek olmanız takdire şayan. Bu da değerinize değer katıyor.

Dr. Esra Yanar


 

Gerek eğitmen kadrosu gerekse insana saygı çerçevesinde inançlarından ödün vermeyen bu kurumun tüm çalışanlarına teşekkürü bir borç olarak bilirim. Ve elbette psikolojik gerilimin tavan yaptığı son günleri tek kelime ile sayenizde en iyi şekilde geçirdim. Bir kere daha Tustime kurucularına, sayın hocalarıma ve emeği geçen herkese teşekkürlerimle…

Dr. Bestegül Çoruh


 

Bu kaliteli ve güzel hizmet için çok teşekkür ederim. Sınava girecek her hekim arkadaşım için Tustime kampını kesinlikle öneriyorum. Ayrıca kamp sonrası hızlı tekrar ile bilgilerin iyice pekiştiğini ve kendime olan güvenimin arttığını görüyorum. Sağladığınız bu imkan için teşekkürler.

Dr. Sevgi Akdoğan


 

Öncelikle biz doktorlara verdiğiniz değer için tüm tustime hocaları ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. Hocaların hem anlatımlarıyla, hem tus vurguları hemde tecrübeleriyle tus kampının çok faydalı ve çok iyi geçmesini sağladılar. Kurumsal, özgüvenli ve mütevazi bir kamp oldu.

Dr. Umut Serkan Söztancı


 

Öncelikle bu kamp için teşekkür ederiz. Yanımızda olduğunuzu da olacağınızı da ispatladınız.

Dr. Zeynep Kübra Gürkan


 

Tustime a bütün bu çalışmaları için teşekkür ederim. Tus kampındaki gerek notları gerek gelen hocaları yüksek nitelikleri sayesinde bu son 10 günü çok iyi değerlendirdim. Anladık ki Tustime fark sağlıyor. Tustime ve tüm çalışanlarına tekrardan teşekkür ederim.

Dr. Doğan Yazıcı